KONST / Litografier / Färglitografi 17388300
nr 1738 8300
Hans Belin
(1936-2007), Sverige
Signerad, numrerad 99/285. Färglitografi. Bladets mått: 63x51 cm, yttermått inklusive ram: 72x61 cm
Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.
Utrop:
600 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:39:55